| Caprioru_Cosmin_1995 a întrebat:

Hei Salut TPU vreau si eu intamplari cu fantome cea mai buna si de groaza primeste Fundita Dar sa fie de speriat asa sati ramana in cap Dau funditaaaa

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,uite o întâmplare traita pe pielea mea.
Stau la bloc, si planuiam sa iies afara.
Eu cum nu merg cu liftul de obicei cobor pe scari...
Si cum coboram eu frumos, cand am ajuns la etajul 4, au inceput sa se auda țipete, si pasi(foarte apăsați, care fugeau repede pe scări). Cineva sau ceva tot tipa, si cand am ajuns jos, si am vrut s-a deschis usa blocului parca se oprise in loc.
Abia seara dupa ce am realizat ce se întâmplase am inceput sa plâng.
Povestea este cat se poate de reala.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

A fost odata o fantoma, dar o fantoma de fantoma nu gluma si ce s-a gandit el, hai sa trec pe la o caprioara aaa scuze am vrut sa zic Caprioru, trece el pe la tine si zice buuuuooooaaaa, tu nimic, iar zice mrrrrrr, brrrrr tu iar nimic, pana la urma fantoma s-a plictisit si ti-a zis : mai capriorule, dar tie chiar nu ti-e frica de fantome? Iar tu de "colo : NU! Demult caut o fantoma sa ma sperie dar inca nu am dat de niciunul! Atunci fantoma enervata a plecat fara sa mai zica nici muuuu, nici buuu iar tu de atunci tot cauti...
Dar iti spun eu, daca acea fantoma nu te-a speriat crezi ca vreo intamplare cu vreo alta fantoma te va speria?
Da-te batut, NU exista fantome care sa te sperie pe tine! laughing)))

| Caprioru_Cosmin_1995 explică (pentru lpavel):

LOL caprioru este prorecla mea