| anonim_4396 a întrebat:

Hei Salutare. Am vazut si eu acum ceva timp un film si nu imi mai amintesc titlul acestuia.
Era vorba despre 2 baieti colegi de munca( unuia dintr-e ei ii murise un prieten ) si pleaca intr-o calatorie in jurul lumi ( au facut un mic truc spunand la hoteluri ca lucreaza ca scriitori pentru diferite reviste de specialitate pentru a primi cazare gratis ) pentru a imprastia cenusa respectivului tip de murise. In timpul calatoriei lor ajung sa fie jefuiti de niste tipe; sa bea sange de nu stiu ce sarpe; ajung la o inchisoare chineza; trec prin Roma unde unul din ei cunoaste o tipa. In final ajung la o petrecere pe o insula ( Full Moon Party sau ceva de genu; asta fiind si ultima oprire a lor ). Deci stie cineva filmul?
PS: Acum juma de an cand l-am cautat nu am gasit subtitrare in romana le el pe regie live. Dau Funda cui ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Last Stop for Paul (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/last-stop-for-paul-406778/

| xtjgfk a răspuns (pentru faramatania):

Sarumana happy Asta e

| faramatania a răspuns (pentru xtjgfk):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.