| RiriK a întrebat:

Hei! Se uita cineva la True Blood? Cum vi se pare? Despre ce este vorba? Merita vazut?

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Eu ma uit. Sincer, mie imi place, cu toate ca unele persoane il considera vulgar sau ciudat. Sunt multe scene perverse sau care implica relatii sexuale, unele chiar ciudate (e serial de la HBO, treaba-i clara, HBO are seriale care nu se feresc), dar daca stii sa apreciezi si altceva in afara de asta, cred ca o sa iti placa. Povestea e interesanta, in primul sezon poate ti se pare plictisitor, dar de la al doilea devine totul mult mai interesant happy