| AlessiaStefaniaaa a întrebat:

Hei! Stiti cand va aparea partea a3a la tres metros sobre el cielo sau cum se va numi? Dau funda:*

4 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Filmul se mai numeste Three Steps Above Heaven si ultima parte este aparuta pe 3 decembrie 2010

| AlessiaStefaniaaa explică (pentru robert35):

Acela este alt film. eu vb de tres metros sobre el cielo care e spaniol

| robert35 a răspuns (pentru AlessiaStefaniaaa):

Da draga uitate pe imdb sa vezi cu ochi tai antradevar titlul este original al filmului dar tiam descris denumirea an engleza uite aici
Director:
Fernando González Molina
Writers:
Federico Moccia (novel), Ramón Salazar
Stars:
Mario Casas, María Valverde, Álvaro Cervantes este facut an 2010

| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca va mai aparea si a3a parte pentru ca pana la urma a 2 a parte a spus tot ce era de spus baby s.a casatorit si h a ramas cu gin