| AnnaRise a întrebat:

Hei...știți cumva niște filme cu fete timide, batjocurite de colegi și care ajung sa se îndrăgostească de cel mai popular băiat din școală? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

Cred că cel mai popular film din categoria asta este "Mean Girls".
Apoi mai poţi să te uiţi la "A walk to remember" (tipa creştină se îndrăgosteşte de un băiat popular care îşi bătea joc de ea),
"Easy A" (o tipă care pe parcurs devine rea şi îl câştigă pe băiatul de care-i plăcea),
"House Bunny" (un grup de fete tocilare care devin bunăciuni; una din ele câştigă băiatul care până atunci nu o băgase în seamă).

1 răspuns:
| kkkira a răspuns:

A walk to remember! e genial. sigur o sa ti placa...dar o sa plangi la sfarsit. sau mai e:If i stay.dar tot in genu e si filmul meu referat :Tres Metres Sobre El Cielo...e GENIAL.o sa l iubesti ♥