| Florinn1998 a întrebat:

Hei TPU acum cativa ani am vazut un film in care un grup de tineri erau plecati intr.o vacanta iar acestia se opresc la o ferma sau cam asa ceva.la ferma se afla o femeie in varsta si un barbat.acest barbat ii omora unu cate unul si apoi le dadeau sa manance din cel pe care il omorase.ce imi mai amintesc este ca la final ramesese o fata care era gravida si a nascut iar pe ea a omorat.o si copilul il hraneau cu carnea de la ei :p.si mai stiu ca acea femeie care era la ferma le gatea. incerc de foarte mult timp sa caut filmul.tin sa metionez ca l am vizionat acum vreo 5 ani cred. OFER FUNDA!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Presupun că te referi la acest film: http://www.imdb.com/title/tt0185937/
Dar asemănarea mă duce mai mult cu gândul la Wroung Turn. Probabil e vreo parte din seria Wroung Turn.

| MTSimo a răspuns:

Nu il stiu, dar as vrea enorm sa stie cineva raspunsul, sa-l pot vedea si eu