| Euzeds a întrebat:

Acum ceva timp gen cativa ani, am vazut un film...era cu un cuplu de tineri proaspat casatoriti sau asa ceva,ea era gravida,erau pe drum catre ceva/cineva si ma rog,s a intamplat sa ramana peste noapte la un hotel/motel de unde ea este rapita si se trezeste a doua zi intr o cada cu gheata, insa fara copil.Copilul fusese scos din ea la fel ca si din inca nu stiu, 5 parca si aveau cusute in ele etichetele cu culoarea fiecarui copil si trebuia sa se omoare intre ele ca sa scoate etichetele alea si sa ramana numai una+ca aveau o psihopata printre ele care inrautatea lucrurile.Bebelusii erau tinuti in niste custi, iar ele se aflau intr un fel de fabrica.La sfarsitul filmului stiu ca ea afla ca fusese si ea unul din copii aia,mama ei murind in incercarea de a o salva,insa a fost data sprea adoptie ilegal sau asa, adica aia platisera bani pentru ea...
Apfff...acum intrebarea:stiti vreun film care se identifica cu cel pe care l am descris eu aici?laughing))

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Da' bine-nteles. Cred ca e filmul de mai jos.

http://www.imdb.com/title/tt1345772/

E cu Andy Whitfield aka Spartacus din primul sezon al serialului cu acelasi nume. A murit din cauza unei boli (la acot ma refer aici). Mi-a placut extrem de mult actorul. Cred ca ma pun sa-l vad si eu.;))

| Euzeds explică (pentru miTzuliK93):

Damnnnn,MULTUMESCCC!
Asta e!rolling on the floor))
Uita te, eu vreau sa l revadlaughing)

3 răspunsuri:
| Euzeds explică:

E ok, a stiut miTzuliK93 laughing)