| Angii2012 a întrebat:

Hei TPU am imi dati si mine niste exemple de filme, de preferat comedi... Fundăăăă

Răspuns Câştigător
| Nevermind999 a răspuns:

American Pie, Home alone, Ice age, LOL, Ted.Sunt foarte multe.happy Du-te pe site-ul pe care vezi filmele si cauta in categoria:Comedie.O sa gasesti mai multe decat iti inchipui. Distractie placuta!happy

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Comedii: Dictatorul, Extra paza-n cartier, Home alone
Nu sunt comedii, dar merita vazute:Inception, Requiem for a dream, Si caii sunt verzi pe pereti

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Home alone 5
ted
asterix si obelix in slujba majestatii
ace ventura detectivu' lu' peste
ace ventura un nebun in africa
the mask
son of the mask
black knight
the pink panther 1 si 2

| Alin4uuu a răspuns:

Big Stan super comedie recomand tuturor

| CuloriHD a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3,4,5

| gabrioleta2001 a răspuns:

1)Homeward Bound: The Incredible Journey (Calatoria)
2)Casper
3)Toy Story 1
4)Toy Story 2
5)Zambezia
6)Elf-Man
7)Bandslam
8)Madagascar 1, 2, 3
9)Ice Princess
10)Rock of Ages

| melennati12 a răspuns:

Hot Shot 1 si 2 deci daca nu te uiti la el.nu e in regulalaughing serios cel mai bun film comedie ever te rog inearcal apoi zi-mi o parere :d