| Lulalulalu a întrebat:

Hei TPU.Am o intrebare. Vreau sa ma uit de mult timp la un film pe care l-am vazut acum cativa ani (aprox. 2) in Africa (deci nu stiu daca il gasesc si aici dar as vrea mult) di era superb.Dar nu mai stiu cum se numea.Era vorba despre un cuplu care nu poate sa aiba copii, iar intr-o zi fata ingroapa in curte o cutie cu ceva nu mai stiu cu ce si peste cativa ani gaseste acolo un copil sau ceva glde genul si decide sa il creasca dar copilul se dovedeste a fi pe jumatate copac si este investigat etc si moare cand vine iarna si e foarte emotional.Va rooog de 2 ani vreau sa-l vad dar nu am qvut unde sa-l gasesc am cautat toate posibilele titluri.Va rooog.Merci.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Odd Life of Timothy Green (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-odd-life-of-timothy-green-488149/

2 răspunsuri:
| Lulalulalu explică:

Doamne te iubesc! de cand il caut multumesc iti raman datoare

| faramatania a răspuns (pentru Lulalulalu):

Cu plăcere și eu îți mulțumesc.