| MJ4everkingofpop a întrebat:

Hei TPU :* Am vazut mai demult un film cu Morgan Freeman (nu era el in rolul principal dar doar pe el il tin minte)...
Si din cate imi amintesc: era vorba despre o fetita mica care a fost rapita de la mama ei ( mama ei era beata aproape tot timpul).
Si au chemat doi detectivi particulari (o femeie si un barbat) ca sa o gaseasca.
Iar Morgan Freeman era politist in film.Si e cam ciudat filmul ca in final se descopera ca fata o tinea el ascunsa pentru ca baiatul lui a murit si nu vroia sa se impace cu ideea asta...dar pana la urma detectivii o gasesc si o inapoiaza mamei ei.
As vrea sa imi spuneti daca vi se pare cunoscut filmul si daca stiti cum se numeste, va rog.
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| GoRgI a răspuns:

Aici sunt o parte din filmele lui poate ai noroc si il gasesti...http://www.topvideohd.com/tag/morgan-freeman