| FluturasulTau a întrebat:

Hei TPU,as vrea sa intreb daca stie cineva niste filme cu playboy,bad boy sau cu tot felul de baieti smecheri,care sa fie de dragoste sau romantice! Am citit povesti si chiar mi-ar placea sa vad si niste filme,bineinteles daca sunt.Dau funda! P.S: Pot fi si seriale, dar sa fie de dragoste si puteti sa-mi spuneti si altfel de filme de dragoste dar frumoase si cu adolescenti daca nu stiti ce v-am cerut!

3 răspunsuri:
| Bella9538 a răspuns:

Un film de dragoste cu adolescenti este A walk to remember. Filme bad boy: 10 things i hate about you, Cruel intentions, She's all that, Step up. Alte filme de genul asta nu mai stiu, insa daca te intereseaza stiu niste carti de genul asta: Fallen too far - Abbi Glines, Bully - Penelope Douglas, Perfect chemistry - Simone Elkeles, Wait for you - J. Lynn, Jennifer L. Armentrout. Toate cartile astea fac parte din serii si au mai multe volume. Sincer eu iti recomand mai mult cartile decat filmele, pentru ca sunt mai detaliate, acum depinde daca iti place sa citesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just Wright