| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Hei, TPU! Ati putea sa-mi recomandati cateva filme pe care sa le vad de Halloween? Sa nu fie prea de groaza.

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

A pai este unul horror/comedy deci mori de ras cand il vezi dar te si sperii ma rog. Se numeste Dracula: Dead and Loving It
I

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Filmele de groază slabe sunt filme proaste. Poate ar trebui să te interesezi de niște thriller-e.
http://www.imdb.com/list/ls003492604/

| faramatania a răspuns:

Uite aici o listă filme cu Halloween:
http://www.cinemagia.ro/liste/halloween-movie-5912/
altele horror mai poți încerca:Chucky (seria), Annabelle (2014),Dead Silence (2007),Wrong Turn 5: Bloodlines (2012/are ca temă Halloween-ul), Grave Halloween (2013),Mischief Night (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ceva amuzant si animatie, te poti uita la The simpsone - Threehouse of horror. Sunt undeva la 15-20 de episoade pe tema halloween-ului si sunt foarte dragute, ba chiar amuzante.

O zi placuta happy

| BogdanFRD a răspuns:

Wrong Turn 6 (2014),See No Evil 2 (2014)-Nu sunt prea de groaza exact cum vrei tu (mai mult cu mate si alte organe)
SI de groaza Annabelle (2014) - Nu l-am vazut, abia a aparut, sau nici nu stiu daca a aparut inca, dar are legatura cu The Conjuring (2013) care a fost cel mai horror film de anul trecut.

| Ñådiåß a răspuns:

Drag me to hell e de groaza. Uita-te daca esti cu cineva laughing. Daca nu vrei, da' pe cinemaxx films horror Si gasesti acolo :*