| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, Cablul romtelecom a facut ceva cu canalele Antena Group TV, S-a blocat ceva, Mama se uita la emisiunea SuperBingo Metropolis s-a blocat si Antena Stars si 1 si 3
si ZU TV si Euforia Lifestyle, prin cablul nostru a bagat Digi24 HD

Video: Nu
Audio: Da
Ce fac cu canalele Antena Group, Urgent, Funda

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la ei si anunta-le problema.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Pe la cine să sun? Funda

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

La firma care iti furnizeaza serviciile de tv si ai contract.Romtelecom,din cate vad ca spui.Ai pe contract numarul de telefon pentru asta.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Am 0234701446, nu imi mai spun de numere fix,

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suna la ei si cere lamuriri.

| AlexRo112 a răspuns:

Poti viziona aceste canale de pe calculatorul tau live ( in direct) pe acest site https://www.google.ro/......https?/url FUNDA?

| anonim_4396 explică (pentru AlexRo112):

Asta vrea să folosesc IE 8