| Cosmiツ a întrebat:

:** ce film de comedie cuniasteti? Fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cuceresc barbatii?
Singur acasa
Acasa la coana mare
Dennis pericol public
Mr Ben
Ace Ventura:un nebun in Africa
Ace Ventura:detectivul lui peste
Ace Ventura:chemarea naturii
Norbit
Doua pupeze albe
Politist cu capsa pusa
Placinta americana
Un bebelus de milioane
Spion din greseala
Un detectiv afemeiat
Thruman show
Dumnezeu pentru o zi
Puicuta cu cocosel
Friday
Not another teenage movie
Banana Joe

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), To Rome with Love (2012), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Do the Right Thing (1989), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Idiocracy (2006), Filantropica (2002), Midnight in Paris (2011), The Wolf of Wall Street (2013), Profetul, aurul si ardelenii (1978), The Angriest Man in Brooklyn (2014), Little Miss Sunshine (2006)...

| Pricked a răspuns:

Niciodata nu m-au pasionat filmele de comedie, insaa incearca-le pe astea: Liar Liar, This is the End, Silver Linings Playbook, Klown.

| Sn4k3 a răspuns:

American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8,9, A haunted house. Astea sunt cele mai tari. Stiu ca ai dat funda dar poate nu ai vazut filmele astea. Sunt foarte tari vizionare placuta!

| Iyulia3712 a răspuns:

Duplex, Bona de la fortele speciale, etc. Astea doua mi-au plăcut cel mai mult