| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, cine stie cand o sa apara naruto the last movie cu subtitrare?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Deja a aparut in Japonia pe 6 Decembrie.
Iar in Anglia apare p 17 Ianuarie si in Romania pe la sfarsitul lui Februarie sau inceputul lui Martie cel mai probabil.
Bafta!

| Hyourinmaru a răspuns:

Nu poate sti nimeni inca, acum da-mi funda.

| AaaaaAalexx a răspuns:

Filmul a aparut pe 6 decembrie, dar nu se gaseste online cu subs inca.

| Silviu_Radu_2001 a răspuns:

Sall...filmul a aparut in Japonia pe 6 ianuarie si o sa apara in iunie in engleza..deci prin iuliu o sa vdm Naruto the last movie;)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Naruto:_Shippuden_episodes
poftim un link si vzi ca aici iti apare cand si unde a aparut... sper ca te.am ajutat. funda?

| Gbz_GaBy_1995 a răspuns:

A aparut deja si cu subs happy te mai intereseaza?