| Bububu01 a întrebat:

Deci, v-ati documentat in legatura cu filmul Fifty Shades of Grey? Voiam sa ma ajutati si pe mine. As vrea cat mai multe informatii despre acest film, de la cand apare in Romania, si mai ales cand apare si pe net, si chiar pana la informatia daca o sa fie 3 parti la fel cu esti si romanul sau ce o fi el intr-o trilogie, sau cred ca asa se spune. Deci, cine ma poate ajuta cu cat mai multe informatii? Dau funda si vot raspunsului cel mai avantajos. happy

2 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

E cu BDSM daca stii ce-i aia si este interzis accesul daca nu ai 15 ani. Cred ca pe 15 februarie e si la noi premiera. Pe net apare cand dupa ce-l filmeaza vreun rus sau bengalez cu camera ascunsa

| AlecsaBieber a răspuns:

Poți citi de aici, și de asemenea să vezi trailerul http://www.cinemagia.ro/filme/fifty-shades-of-grey-589495/

Și premiera va fi mondială, adică în aceași zi în toată lumea deci în 14-15 februarie 2015. Depinde de fusul orar al fiecărei țări, dar dacă te uiți cu vreo săptămână înainte pe programele de la cinematografe vei afla exact când este.
Și pe internet va apărea după aceea, prima dată apare în engleză și apoi se subtitrează în diferite limbi. Sper că te-am ajutat!