| xNuiiDeTiinex a întrebat:

prietenul meu mi-a spus sa ma uit la filmul "trei metri deasupra cerului". a spus ca ni se potriveste noua, si asa e. si a zis ca am ce invata din film. oare la ce se refera el? ce vrea sa invat din acest film si ce lectie iti da acest film/?

8 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Nu stiu. E bun filmul? Pentru ca m-as uita si eu la un film bun. "Tres metros sobre el cielo"

| Lawliet14 a răspuns:

Apropo, din august incoace tot n-ai vazut filmul? laughing Sau ne inviti sa-l vizionam? tongue Sau nu te prinzi de mesaj?

| xNuiiDeTiinex explică (pentru Lawliet14):

Vorbeste sa inteleg si eu macar jumate din ce ai vrut sa zici... straight face eu am nevoie sa-mi raspunzi conform cerintei mele. nu am nevoie sa-mi zici cu totul altceva, numai prostii. pa-pawinking

| Lawliet14 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Pai ai intrebat si in august, ce e asa greu de inteles? http://www.tpu.ro/......-mesajele/ Si ti s-a raspuns, ai si dat funda. Acum aceeasi intrebare, de ce? :P

| xNuiiDeTiinex explică (pentru Lawliet14):

Aaa laughing acum are sens. l-am vizionat abia saptamana asta. iar la intrebarea care am pus-o atunci, nu mi-a spus nimeni care este mesajul. iar atunci am dat funda pentru ca voiam sa stiu si despre ce e vorba in film, si persoana careia i-am dat funda mi-a spus happy

| Lawliet14 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Nah, si care e mesajul?

| xNuiiDeTiinex explică (pentru Lawliet14):

Odata ce am pus eu aceasta intrebare, nu cred ca trebuie sa spun eu... totusi. nu vazusem filmul cand am pus intrebarea...dar acum am realizat care este mesajul

| Lawliet14 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Care?