| Bianca2204 a întrebat:

Recent am vazut filmul The three musketeers (Cei 3 muschetari ), cel din 2011. Insa, m-a lasat putin in ceata finalul cand arata secventa cu flota englezilor care merge spre francezi sa ii atace. Apare cumva si partea a 2 a sau pur si simplu asa se termina si romanul, ne lasa pe noi sa continuam?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Romanul nu se termina asa. Filmul a lasat finalul " deschis" probabil in ideea de a face o continuare, dar la cate critici a avut filmul ma indoiesc ca va mai apare.