| kkourtney a întrebat:

Se uita cine la serialul Razboinicul ( Warrior Baek Dong Soo) de pe National tv? Nu stiti cum se numesc melodiile din film? dau funditaaaa big grin

Răspuns Câştigător
| SakuraSasuke a răspuns:

Salut.Uite numele la cateva melodii: The only road, Falling in love, For one day, Warrior Baek Dong Soo Ost. Uite un site de pe care le poti descarca:http://mp3juices.com/search/Warrior-baek-dong-soo.

2 răspunsuri:
| ionutz9912 a răspuns:

Si eu ma uit eu am scris razboinicul baek dong soo theme song

| FloriutzaFlori a răspuns:

Da imi place mult actori sunt minunati si povestea ma impresioneaza