| RickGrimes a întrebat:

Sunt un fan al filmelor horror,si m-am tot saturat sa intreb in fiecare week-end ce filme bune mai stiti,etc... M-am intrebat daca exista,si daca stie cineva vreun site unde pot vorbi(un fel de chat) despre filme de orice gen. Adica undeva unde poti vedea un film,iar pe site-ul ala sa-l comentezi, sa faci o mica impresie despre el.Sau macar un fel de site unde lumea posteaza filmele vazute si vorbesc despre ele. Daca nu e romanesc, nu ma deranjeaza daca e in engleza!

Răspuns Câştigător
| Ǿxarù_Ǿxarù_1996 a răspuns:

Aici gasesti toate filmele din categoria Horror, cu note, descriere, trailere si ce mai ai nevoie :D

http://www.cinemagia.ro/filme-horror/

http://www.imdb.com/genre/horror

O zi placuta :)

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

IMDB e cel mai mare site de profilhappy

| mihai69 a răspuns:

IMDB, Flixster...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe cinemagia forum. Necesita cont dar poti discuta cu userii despre orice categorie de filme doresti.

| Deliiiia a răspuns:

Incearca cinemagia, cinemarx sau imdb(acesta e in egleza).

| Ǿxarù_Ǿxarù_1996 a răspuns:

RegatulFilmelor iti pune la dispozitie cele mai noi filme intr-un format de buna calitate HD(High Definition) pentru majoritatea filmelor iar la noi pe site ai cele mai noi PREMIERE la cele mai interesante filme ale anului ✌ Trateaza Dependenta de Filme cu NOI