| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

{Heii.^^

Am vazut un serial(coreean) acum un an sau doi si nu mai stiu cum se numeste.

Nu mai stiu foarte multe detalii dar o sa spun tot ce imi amintesc.

-Incepea intr-o iarna(parca) cu un baiat care s-a despartit de iubita lui. Fata aia s-a dus in baie sa planga si nu a observat dar s-a dus in baia baietilor.Cat ea plangea in baie a venit un barbat si a intrebat-o ce face acolo(parcalaughing ).[atat imi amintesc din inceputul serilului]

S-a angajat la un restaurant in care baiatul cu care se intalnise la baie in primul episod era sef (sau ceva de genu)

Ea era mai grasa(cica laughing ) si inceppuse sa faca sport pentru baiatul ala ca sa poata sa fie cu el(in fine, nu stiu daca era chiar asa dar parca asta era motivul)

Tipul stia sa cante la pian si a vrut si ea sa invete asa ca s-a dus sa ia lectii.

Dupa alte chestii(nu imi mai amintesc mai nimiclaughing ), ei au inceput o relatie si stiu ca intr-o seara ea era la el si tipu` vroia sa faca ceva(laughing ) si ea i-a spus ca fara protectie nu face nimic.El s-a dus in miezul noptii la toate magazinele ca sa caute(ati inteles voi la ce ma refer) si dupa ceva timp a gasit ..Cand a ajuns acasa tipa adormise.

Cam atat imi aduc aminte.Nu stiu sigur daca tot ce am spus este corect dar stiu ca prima parte(cea cu despartitul), faza cu pianul si ultima chestie pe care am spus-o sunt adevarate.

Funda! ^^}

Imi amintesc si ca el plecase(in alta tara sau in alt oras)si cand ii trimitea vederi gresea adresa... Tipa nu mai vroia sa vorbeasca cu el si el asteptase cu un caine(cel pe care i-l daruise dar ea fiind suparata i-a spus sa-si ia cainele inapoi)si a venit un vecin de-al ei cu o cutie in care erau toate vederile.Ea a iesit din curte si i-a zis sa spuna care e adresa ei.El a gresit adresa,si tipa a batut intr-o tablita si a zis ceva gen "Prostule, asta e adresa mea." si l-a primit in casa, el si-a cerut scuze si iubita lui a spus ca daca mama ei il iarta, atunci il iarta si ea.....Nu are legatura cu ce am spus mai sus dar imi amintesc ca atunci cand el i-a cerut voie mamei fetei sa fie cu ea(cu fata nu mama laughing ) a intrebat "Pot sa o imprumut in seara asta?" sau ceva de genu

Va rog daca stiti cum se numeste spuneti-mi.Chiar vreau sa revad acest serial

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa procuror?

| Andeuta a răspuns:

Da este 100 pounds of beauty seamana putin cu descrierea ta dar tu ai cam incurcat putin povestea:*

| sosostore a răspuns:

100 pounds of beauty? seamana, insa nu stiu daca e asta ca l-am vazut de mult

| XxXNotForKiidsXxX explică (pentru sosostore):

Hristos a inviat! happy
Nu este 100 pounds of beauty.Am aflat cum se numeste.Se cheama "my lovely sam soon"

| sosostore a răspuns (pentru XxXNotForKiidsXxX):

Adevarat ca a inviat, aaa chiar nu mi-am dat seama O_o,