| Yonderly a întrebat:

Heii.
Care a fost cel mai horror film pe care l-ati văzut? V-ati speriat tare? big grin

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Pentru mine a fost The Evil Dead(1981) cel mai horror, dupa au urmat The Hills Have Eyes 1, 2 si 3 dar si House of Wax si m-ia ajuns si alte horror nu am mai urmarit si nici nu o sa mai urmaresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exorcist. L-am vazut cand aveam doar 14 ani si acum mai am din an in paste cosmaruri laughing

| FlorinCiokan a răspuns:

Buna intrebare. E ciudat daca nu imi amintesc sa ma fi uitat la vreunul in ultimii 5 ani? big grin Cabana mortii era "horror" cand eram mic laughing Daca cumva printr-o minune nu l-ai vazut ti-l recomand cu mare caldura (mai ales ca e frig afara) laughing

| DumnezeuTatal a răspuns:

Twilight.

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

1 2 freddy vine dupa voi
si Hatchet I, II, III-Horror Sadic :O