| Lisaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii imi puteti da si mie niste filme de dragoste, drama, ceva gen The fault in our stars, I walk to remember...

Fundita, celui care da cele mai bune

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme dragoste adolescenți:Endless Love (2014),Now Is Good (2013),If I Stay (2014),Never Let Me Go (2010),The Last Song (2010),Waiting For Forever (2010),Keith (2008),Remember Me (2010),altele:White Bird In A Blizzard (2014),The Perks Of Being A Wallflower (2013),The Art Of Getting By (2011),The Spectacular Now (2013),Breathe In (2013),Pitch Perfect (2012),The First Time (2012),etc...

| Wo0W a răspuns:

Dear Jhon, tres metros sobre el cielo,

| Lisaaaaaaaaaaa explică (pentru Wo0W):

Le-am vazut happy

| Wo0W a răspuns (pentru Lisaaaaaaaaaaa):

A ok :*

| Lisaaaaaaaaaaa explică:

Pentru adolescenti filmele happy