| Suuziii a întrebat:

Heii, sunt o mare a fana a telenovelei REBELDE, imi pare suuper tau ca sa terminat si as vrea sa ma uit la telenovele de gen' rebelde. Sti careva cum e Telenovela REBELDE WAY?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Este in genul telenovelei Rebelde, aceleasi tinute, aceleasi povesti insa mult mai ..copy paste. Nu e prea original si e prea copilareasca.
Rebelde a fost la moda atunci, pe vremea aceea era intr-adevar ceva nou.

1 răspuns:
| teodoradone a răspuns:

Este la fel ca rebelde doar ca personajele difera...deci este aceeasi poveste.