| Violetuta a întrebat:

Heii TPU. Vroiam sa va intreb daca o sa fie sezonul 2 din O noua viata?

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Nu o sa mai fie deoarece in ulimul episod din primul a scris "Sfarsitul Serialului", si probabil se va mai face o astfel de emisiune cu aceiasi protagonisti. funda?

| Violetuta explică (pentru TOOL):

Si la sfarsitul sezonului 4 a scris sfarsitul serialului eu ma gandeam ca se va face cava in genu cum s-a schimbat din pariu cu viata in o noua viata

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu cred ca o sa mai fie pentru ca m-am documentat si eu si nu este nici o davada ca ar incepe un nou sezon.

| Hellena_Monika_2000 a răspuns:

Sezonul 2 incepe in Toamna sa anuntat! In Septembrie.