| sweetela a întrebat:

Hey! Am apucat de curand sa termin sez 1 din american horror story unde in principal stiti ca e vorba despre Casa Crimei si m-am apucat de sez 2 unde e vorba despre un fel de azil. In celelalte sezoane sunt diferite locuri unde se petrec actiunile. A s vrea sa stiu daca fiecare loc are o poveste, precum Casa Crimei, de ce se numeste asa?

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Woah, sunt mare fan American Horror Story, si da, am vazut toate sezoanele.
Sezonul trei o sa fie cu niste vrajitoare, sezonul patru o sa fie cu o trupa de circ, iar cel de-al cincilea o sa fie cu un hotel, si da, joaca si Lady Gaga. happy
Fiecare sezon are o poveste diferita, cu personaje diferite, doar actorii sunt similari, insa fiecare are alt rol. Ultimele doua sezoane au fost super, insa si primul pot sa spun ca este deosebit. Primul sezon se numeste asa datorita actiunii, care se petrece in intregime in acea casa. AHS este un serial foarte original, niciodata nu o sa ajungi sa te plictisesti, mereu te surpinde si te tine in suspans venind cu noi teme.