| Erzaa a întrebat:

Hey! Animu Kamisama Hajimemashita v-a continua, adica am vazut toate episodele ( 13 ) + ova 1 si 2, si la sfarsit la ova au aparut 3 tipi rai, deci v-a continua?

7 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Nu stiu. parca am citit undeva ca va fi sezonul 2. oricum sper sa fie adevarat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Shine_Alexaa_1990 a răspuns:

Depinde cat de bine este cumparat, se presupune ca o sa fie si sezonul 3 deoarece manga nu e treminata si odata ce la sfarsitul ova-ului 2 a aparut cei 3 ar trebui sa se continue.Nu cred ca ar lasa asa.

| Toth_Ruben_1998 a răspuns:

Eu mi-am luat de aici si sunt foarte faine http://black-store.ro/publ/anime/2