| Kataklysm a întrebat:

Hey.Ce filme de aventura stiti in genul urmator :?
Planeta sa fie normala, dupa care sa vina apocalipsa, zombie, sau orice, nu conteaza, si sa fie numai cativa supravietuitori. Apoi ei sa se intalneasca si sa se uneasca pana se distruge cauza apocalipsei.Dar nu acelea filmate in paduri cu un grup de persoane.Ma intereseaza cele filmate in orase big grin.
Sper ca ati inteles ce am zis tongue. Multumesc anticipat, dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

28 days later si continuarea 28 weeks later
land of the deads
world war z(mie nu prea mi-a placut, dar multora le-a placut)
dawn of dead

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Battlefield Earth Saga of the Year 3000

| DianaDiaa a răspuns:

El barco ( vaporul) e serial. Aventura mister mai multe. Cam toata aventura se petrece pe vapor dar e super misto.

| Desire01 a răspuns:

Planeta maimutelor
Divergent
The Secret Life of Walter Mitty
Ender's Game
Pacific Rim
Sper ca sunt bune.winking

| Sebi_Yo_1999 a răspuns:

Filme cum ar fi "2012".
acela este numele
daca vrei sa urmaresti til-am recomandat