| crazyfangirl a întrebat:

Hey
Deck am stat in Italia aproape 2 ani si tin minte ca ma uitam la un fel de serial la TV care era despre un copac magic care a fost taiat sau a cazut din cauza unei furtuni (nu ma stiu exact) si din lemnul lui au fost facute niste obiecte pe care anumite persoane le-au cumparat si aveau puteri magice (de exemplu era un creion care atunci cand desenai pe o poza cu...sa zicem o fata...si ii desenai o mustata pe fața fetei aparea o mustata adevarata si mai multe chestii de genu)
Presupun ca exista varianta si in engleza (ar fi perfect ca nu prea le mai am cu italiana) dar e ok in orice limba
Ideea e ca nu mai stiu cum se numea si ar fi perfect sa il pot vedea din nou, il caut de 3 ani cred deci va rog ajutatimaaaa

Răspuns Câştigător
| Mera a răspuns:

The Magic Tree cumva? http://www.imdb.com/title/tt1533795/

1 răspuns:
| crazyfangirl explică:

Daaa asta era mersii muuuulttttttt