| TeodoraC a întrebat:

Hey, dragilor! happy
Stiti un film bun? De preferat aventura si fantezie. ( gen Hunger Games, Harry Potter, City of bones, Divergent etc. )
Apreciez! ( insemnand funda celui mai bun, mai complet si mai rapid raspuns ) big grin

Răspuns Câştigător
| RalucaPintea a răspuns:

Beautiful creatures, After the dark sau 13 sins, filmele sigor o sa-ti placa, uita-te la ele si dupa imi trimiti mesaj.

| TeodoraC explică (pentru RalucaPintea):

Asa procedez intotdeauna, fii sigur.winking

| Public22 a răspuns (pentru TeodoraC):

Ok, astept mesajul tau. happy

16 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Trilogia The Lord of the Rings
Pan's Labyrinth.

| TeodoraC explică (pentru Pricked):

Am vazut Lord of the Rings, asa ca voi incerca Pan's Labyrinth. happy

| UnleashedPsycho a răspuns:

Star Wars, Star Trek, 2001: A Space Odyssey, Inception, Equilibrium, The Matrix, The Dark Knight

| Seepty a răspuns:

Ender's Game
Hancock
The Hobbit
Man of Steel
The Wolwerine

FUNDA?

| TeodoraC explică (pentru Seepty):

Le-am vazut pe toate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hobbit (2 părţi), continuarea filmului The lord of the rings (3 părţi)

| TeodoraC explică (pentru anonim_4396):

Hobbit le-am vazut la cinema. sad Astept partea a 3-a.

| RalucaPintea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ii continuarea pentru ca The hobbit se petrece inainte de Lord Of The Rings

| AlexSandu17 a răspuns:

Iti sugerez un dilm cin seria Mervel(include eroii aia din benzi desenate). Chiar daca sunt fata, mi-a placut foarte mult, nici eu nu ma asteptam. Deci, filmul este Captain America: Winter Solider, se leaga de primul film Captain America. In primul ne arata cum Steve Rogers ajunge Capitanul America. Mai pe scurt trebuie sa le vezi pe amandoua. Sper ca te-am ajutat :*

| TeodoraC explică (pentru AlexSandu17):

Nu, multumesc. Am vazut Captain America si m-a dezamagit.

| Motzca_Seby_1997 a răspuns:

Pai depinde
New you ce me
. daca nu l -ai vazut. daca l -ai vazut iti zic
altul

| Motzca_Seby_1997 a răspuns (pentru Motzca_Seby_1997):

Funda?!?

| TeodoraC explică (pentru Motzca_Seby_1997):

Poti sa scrii pe romaneste? Si nu, nu dau funda pe asemenea raspuns. Nu este complet si nici prea folositor. Scuze. sad