| Erzaa a întrebat:

Hey :*. Fani serialului Pretty little liars, ce credeti ca se va intampla in sezonul 4? Sunt curioasa sa aflu, desi o sa apara tarziu sezonul 4.

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Eu cred ca in sezonul 4 vom afla toata povestea cu Red Coat(daca intr-adevar este Ali sau sora ei geamana) vom afla ce este in porbagajul lui Wilden(cred ca un cadavru,poate Jason) vom afla mai multe despre relatia Jennei cu Shana(una foarteee ciudata, dupa parerea mea), despre ce legatura are Melissa cu cele doua, si bineinteles va fi mult mister, o sa ne bage in ceata sezonul acesta, mai ales ca primul episod din sezonul 4 se numeste "A is for A-L-I-V-E"(care apare in 12 iunie).Eu cred ca Alison in sfarsit va aparea si le va da niste explicatii foarte socante fetelor despre A si despre unde a fost tot acest timp, sau se poate ascunde in continuare.Cine stie? ...Sunt atat de multe lucruri ciudate.Adica daca Alison e Red Coat, si sefa A team, inseamna ca ea a dat foc barlogului...Dar daca ea l-a incendiat, de ce le-a salvat pe fete? Si cine l-a lovit pe Toby, Red Coat sigur nu, pentru ca Spencer era cu ochii pe ea. Oare mai lucreaza cu cineva? Sunt atat de multe intrebari si atat de mult timp pana cand cineva va rspunde la ele..Mai avem 3 luni de asteptat si sunt sigura ca vor fii cele mai lungi zile din viata mea sad

| Erzaa explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Cam la asta ma gandeam si eu. Deabi astept sa inceapa love struck. Dar o sa asteptam mult sad. "A" ar putea si sora geamana a lui Alison, in carti asa este, dar nu se stie.

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Erzaa):

S-ar putea, cartile seamana cu serialul....Insa tot ce putem face e sa asteptam.Mesi mult de funditabig grin

| Erzaa explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Cu placere happy

| ana45659 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

M-am uitat si Red Coat este Cece

6 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Cand apare sezonul 4?

| oScreamRaw a răspuns:

Pai, Spencer a intrat de curand in grupul lui A, cred ca pentru a ii demasca B-> si pentru a se razbuna pentru Toby care crede ca este mort.