| Geanina_Florina_2001 a întrebat:

Hey lume, as vrea si eu niste anime-uri romantice. Descrieti-le putin, va rog!

3 răspunsuri:
| Adde2 a răspuns:

Nu-mi place să le descriu pentru că nu vreau să dau spoilere, dar astea sunt cele mai bune, crede-mă pe cuvânt:
Kaichou wa Maid-sama
Lovely Complex
Plastic Memories
Ao Haru Ride
Kimi ni Todoke
Tonari no kaibutsu-kun

E imposibil să nu-ți placă astea tongue

| Geanina_Florina_2001 explică:

Le-am văzut pe toate din lista ta si mi-au plăcut foarte mult, mai puțin Kimi ni Todoke la care nu am văzut decât vreo 4 ep, dar am renunțat să mă uit fiindcă nu stiu, părea plictisitor fiindcă aflasem prea multe despre el.