| muziclive a întrebat:

Hey! Stiti cumva daca o sa mai inceapa O NOUA VIATA?
FUNDA

14 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Am vazut si eu 2 secvente din serialul ala si mi se pare gretos, cu actorasi de teapa lui Dorian Popa care se crede actorul Romaniei, cu muschi. Sunt seriale de spalat creierul cu actorasi de actorasi...

| muziclive explică (pentru ywar):

Hey...fiecare cu gusturile lui, si by the way, te-ai luat de actorul meu preferat, ce coincidenta!

| ywar a răspuns (pentru muziclive):

Tu ai auzit de actori precum Grigore Vasiliu Birlic, Radu Beligan, Ion Besoiu, Olga Tudorache, Octavian Cotescu, Amza Pellea, Sebastian Papaiani, Cosntantin Codrescu si lista potae continua... Astia-s actori cu greutate nu diletantul ala pe care il plac fetele ca are muschii umflati cu pompa. Voi tinerii nu aveti repere solide, va aruncati repede asupra a ceea ce va ad piata. Sunt promovate non valorile, actorasii si cantaretii de-o vara. Cultura voastra muzicala este cam cate grade sunt zilele astea afara, adica sub zero. Cultura cinematografica - mall, cat despre teatru, acolo e total dezastru.

| muziclive explică (pentru ywar):

Scuza.ma! Dar cati ani ai tu? Si in primul rand, ca sa judeci o persoana, mai intai trebuie sa o cunosti...si cum am spus:FIECARE CU GUSTURILE LUI.happy Si nu e doar un baiat cu muschi, cum zici tu...

| ywar a răspuns (pentru muziclive):

Te asigur eu foarte multi ani peste tine. Sigur, nu e doar un baiat cu muschi. e si un mare balon de sapun si un antitalent, exponentul unei generatii care are in sange succesul imediat.

| ywar a răspuns (pentru muziclive):

Pun pariu ca ai dat like la melodii de tipul 30 de grade, 30 de grade, zero, zero grade! Asta e generatia voastra, ratati! Hei halleluya, 30 de grade, 30 grade, 30 de grade, 0, 0 grade 0, 0 grade, 0, 0 grade.

| muziclive explică (pentru ywar):

DA....deci,exista diferenta de farsta intre generatiile noastre, dar, fiind o persoana mai matura decat mine, ar fi trebuit sa lasi de la tine...SA AI O ZI BUNA!

| Neo12 a răspuns:

Din câte ştiu, e posibil să nu mai înceapă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse dar sunt mici! Totusi eu nu cred ca va mai incepe

| muziclive explică (pentru anonim_4396):

Eu am auzit ca va incepe LALA BAND FOREVER, dar nu sunt sigurao sa vedemhappy

| Seba77 a răspuns:

Eu zic sa te bucuri de asta happy

| fabi14 a răspuns:

Nu cred

| Laryy_Larisa_1999 a răspuns:

Buna! Nu, nu va mai incepe O NOUA VIATA,... stiu sigur asta pentru ca sunt cursanta la TV & Film Academy by Ruxandra Ion. Dar fi cu ochii pe paginile de facebook ale membriilor trupei, a doamnei Ruxandra pentru ca se pregatesc multe surprize frumoase si chiar daca nu se va mai numi asa ce se pregateste va fi foarte foarte frumos. :*

| theo1 a răspuns:

Nu prea cred... ultimul sezon e in reluare pe acasa gold