| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Acum vreo 4-5 ani era un canal care incepea dupa ce se inchidea minimax la ora 8 care dupa, s-a transformat in animax, cum se numea? Si pe acel canal incepea un anime cu niste fete care lucrau intr-o cafenea care se transformau intr-un fel de supereroine cred, care salvau orasul de fiecare data cand era atacat si fiecare avea uniforma de la cafenea in culoarea preferata si asa erau si costumele lor in, una il avea in roz, alta im mov, alta in albastru, alta in verde si ultima in galben.Cum se numea animeul? Funda cine raspunde la ambele intrebari corect!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costumele erau de pisici la anime.

16 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Tokyo Mew Mew, se numea anime-ul.

| MiSeSpuneTyna explică:

Hey,nu cred ca isi mai aduce nimeni aminte de acel canal asa ca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiSeSpuneTyna):

Poti sa-mi dai mie funda ca ti-am dat ceva informatii.

| MiSeSpuneTyna explică (pentru anonim_4396):

Poftim.Multumita? Esti fata nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiSeSpuneTyna):

Nu sunt fata.

| MiSeSpuneTyna explică (pentru anonim_4396):

Aha imi cer scuze.Multumit?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiSeSpuneTyna):

Da.Multumesc.Daca vrei am cateva intrebari la care poti sa-ti dau funda.

| MiSeSpuneTyna explică (pentru anonim_4396):

Ok.

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Mew mew power este sigurhappym-am uitat si eu.Dar mai este o versiune cara nu a dat la tv si anume Tokio mew mew si este versiunea in japoneza deoarece Mew mew power este versiunea in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesc ca canalul incepea cu K.

| CaMMpER a răspuns:

Canalul se numea Jetix, dar anime-ul nu stiu...

| MiSeSpuneTyna explică (pentru CaMMpER):

Am spus ca, canalul incepea dupa ce se termina minimax.Care dupa s-a transformat in animax jetix nu are nici o legatura.

| SupPeeps a răspuns (pentru CaMMpER):

Ce Jetix ma... se numea Animax

| MiSeSpuneTyna explică (pentru SupPeeps):

Animax a aparut dupa ce a "disparut" canalul pe care vreau eu sa il stiu.

| SupPeeps a răspuns (pentru MiSeSpuneTyna):

Dafuq how old r u?! :O

| AlexSutza a răspuns:

Desenul se numea Mew mew power.big grin