| arianaVega12 a întrebat:

Hey TPU,as vrea sa merg la next star(emisiunea unde copiii isi arata talentele)si eu as vrea sa cant isa nu stiu cum sa ajubg acol
P.s va rog spunetimi si de unde pot face rost de dansatori care sa danseze in timp ce cant sau o sa fie dansatori speciali de la next star care vor dansa?!? si nu puneti raspunsuri penibie, va rog!happy

1 răspuns:
| Robert699 a răspuns:

Au eu coregrafia si baletul!
Acum totul depinde de tinewinking
Acum e deja inceput. Nu stiu cand se mai fac auditii. Probabil la vara. Oricum, o sa dea la TVwinking