| raduboy007 a întrebat:

Hey TPU.Cadnva am vazut o parte dintr-un film la TV si acum as dori sa il vad pe tot, doar ca nu mai stiu cum se numeste.Ce imi amintesc e ca o familie cu 2 sau 3 copii se muta intr-o casa noua.Era iarna.Intr-o noapte/seara o fetita de a lor a spus ca vazut pe cineva pe fereastra dar tatal ei i-a aratat ca nu e nimeni.In alta zii tot tatal a descoperit ca in beci erau niste adolescenti emo...iar toti peretii erau facuti cu grafiti...cred ca tatal era Nikolas Cage dar nu sunt sigur.Cine imi spune primul care este filmul primeste FUNDA.Multumesc anticipat ș)

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Cred ca filmul este Dream house, iar personajul principal este Daniel Craig!