| merdaOlhos a întrebat:

Caut si eu un film, tin minte ca era vorba despre un adolescent gras care avea neoie de inhalator si era mereu chinuit de ceilalti, dar la un momentdat moare (nu imi mai amintesc de ce) si incepe sa ii omoare pe toti cei care l-au chinuit. Pe unul il baga cu capul in tepi de la un gard, pe altul l-a batut cu prosopul in baie, iar la final face ca toata vina sa cade pe o fata de care i-a placut pentru ca l-a ajutat odata.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poate fi vorba de Tormented (2009). Actiunea mi se pare cunoscuta, dar, daca vei cauta imagini pe Google dupa numele filmului, cu siguranta vei recunoaste personajul principal.

1 răspuns:
| Public22 a răspuns:

Tormented se numeste.