| dana1407 a întrebat:

ce filme horror cu exorcizari (care sa ma tina in suspans si care sa capteze atentia) imi recomandati? in afara de: The exorcist, The exorcism of emily rose, The conjuring, The rite.

3 răspunsuri:
| cosminaelena99 a răspuns:

Carrie nu e prea de groaza...http://www.cinemagia.ro/......tory-5840/ :)

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),The Last Exorcism 1 și 2 (2010/2013),The Possession (2012),The Devil Inside (2012),Devil's Due (2014)

| razvan05 a răspuns:

Carrie e un film genial pentru ceea ce cauti tu si Evil Dead merita vazut, dar Carrie e absolut genial!