| SimpluAndrei a întrebat:

ce imi puteti spune despre serialele "Jo", "House of Crads" si "The Black List"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jo, nu am auzit de el.
House of Cards, inca nu am vazut dar stiu ca e ceva politic. nu prea ma doare de politica dar cat de curand am sa-l vad deoarece personajul principal e unu din actorii mei preferati
The Black List, fara cuvinte, in sfarist ceva nou si fresh, mi a placut de la primul episod mai ales tensiunea dintre fata si personajul negativ( cele 2 personaje principale) ti-l recomand.
Alte seriale noi daca vrei, uitate la Almost human si Dracula, foarte bune

1 răspuns:
| persseuss a răspuns:

Sunt frumoase 1 si ultimul al 2 lea nu am vazut