| AnddieeDasston a întrebat:

Hey TPU happy Este adevarat ca Martina Stolessel (Violetta) si Jorge Blanco (Leon) sunt impreuna si in realitate? Funda pentru cel mai rapid raspuns.

29 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Da netul este plin de asta

| lunathemoon a răspuns:

Nu e cu Martina, Jorge e imreuna cu Stephie Camarena.Pe internet sunt de pe photoshop pozele cu Tini si Jorge(in afara filmului).

| xDirectioner5 a răspuns (pentru lunathemoon):

VioVioletta, cred ca stiu mai bine! Intereseaza-te happy Or fi editate, dar crede-ma m-am documentat! Uita-te la interviurile lor.

| lunathemoon a răspuns (pentru xDirectioner5):

Uita-te pe twitterul lui jorge blaco sa vezi ce scrie el!

| xDirectioner5 a răspuns (pentru lunathemoon):

Uita-te tu in interviuri!

| lunathemoon a răspuns (pentru xDirectioner5):

Ma rog! daca nu vrei sa asculti! poate vorbesc de film! da-i pace!

| xDirectioner5 a răspuns (pentru lunathemoon):

Pacat, fac spaniola dintr-a6-a... ai dreptate stii tu mai bine rolling on the floor)

| lunathemoon a răspuns (pentru xDirectioner5):

Fa cum crezi! eu iti zic doar ce posteaza jorge! uita-te te rog dac sti asa mult spaniola happy

| xDirectioner5 a răspuns (pentru lunathemoon):

Bine fata gata, crede-te inteligenta! Poate asta e parerea ta laughing Nu sunt editate pozele happy Pe photoshop. happy E decat una, daca cauti ( oamenii obsedati de Violetta ) gasesti tot. :* Te pup, sa nu te superi ca ai gresit se mai intampla laughing

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns (pentru xDirectioner5):

Si eu zic la fel, si eu am urmarit interviurile lor si asa e...el este logodit sau a fost cu stephie camera, dar au decis sa ia o "pauza", iar acum este impreuna cu martina stoessel. asta din cate am inteles eu; si stiu spaniola in proportie de 70 %

| VasiDobie a răspuns:

Nu-i adevarat Jorge Blanco e casatorit

| AnonimNeamt a răspuns:

Da, gaseai si pe internet daca vroiai.dar ma rog..ma aleg cu o funda big grin cred. big grin

| ℓαdу a răspuns:

Pai. toti spun ca el este casatorit cu Stephanie, dar nu este adevarat :d. Da, e adevarat a fost cu ea timp de 2 ani cunoscandu-se intr-un film, dar nu s-au casatorit laughing). Dar in prezent este cu Martina [ Vio ], si are 21 de ani. happy

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns (pentru ℓαdу):

Asa e...din cate am inteles eu...din interviurile lor si din pagina de twiter a lui jorge pentru ca stiu si eu ca de cat spaniola

| xDirectioner5 a răspuns:

Jorge Blanco nu este casatorit, are 22 de ani si momentan este impreuna cu cineva. Jorge a jucat intr-un filmm alaturi de Stephie Camarena si de atunci timp de 2 ani au fost impreuna, dar in prezent este iubitul Martinei Stolessel adica Violetta, cunoscundu-se la repetitiile faimosului serial spaniol Violetta.

| alexutza02matza a răspuns:

Si eu m-am interesat despre asta... Si nu este adevarat ca Martina si Jorge sunt impreauna. El este intr-o relatie cu Stephie Camarena de mai multi ani. Oricum te pot asigura de asta pentru ca am vazut un filmulet in care erau puse poze multe si amintiri ale lor... Si ca titlu, scria Stephie si Jorge numai stiu cati ani scria... Oricum asta este adevarul... Dar am vazut de mai multe pri

| alexutza02matza a răspuns:

Si eu m-am interesat despre asta... Si nu este adevarat ca Martina si Jorge sunt impreauna. El este intr-o relatie cu Stephie Camarena de mai multi ani. Oricum te pot asigura de asta pentru ca am vazut un filmulet in care erau puse poze multe si amintiri ale lor... Si ca titlu, scria Stephie si Jorge numai stiu cati ani scria... Oricium asta este adevarul... Dar am vazut de mai multe ori ca pe degetul inelar de la mana dreapta a lui Jorge se afla un inel asemenetor unei verighete... Acum nu stiu daca este casatorit cu Stwphie, dar stiu ca are o relatie cu ea...

| Bloopies a răspuns:

Eu stiu ca cica DA. iar Ludmila cu Thomas...acuma..numai ei stiu adevaru happy

| Georgiana_Lucia_1996 a răspuns:

Imi pare rau el nu este cu ea! A FOST dar s-au despartit si Jorge Blanco are copil! Dar in episoadele de la tv de acum sunt dar ele sunt filmate mai demult si tocmai acum difuzate la noi!

| JIStefania a răspuns:

Au fost impreuna dar acum Martena(Vio) este cu Fecu(Maxi)
Leon momentan nu are prietena.

| pufilica12 a răspuns:

Jorge Blanco nu este casatori cu nimeni...inca

| Mailat_Nitutu_1975 a răspuns:

Nu este adevarat Jorge Blanco este casatorit cu altcineva

| Gabriela_Roxana_1999 a răspuns:

Nu este adevatrat, Jorge Blanco este logodit cu Stephie Camarena iar Martina Stoessel este intr-o relatie cu Peter Lazani sper ca ti-am fost de folos.

| Berindeie_Alex_1985 a răspuns:

A fost cu el dar acum este cu altcineva nu da nume dar nu apare in serial(seamana putin cu tomas)

| Gemanari_Diana_1999 a răspuns:

Din cate am auzit el era cu Stephanie dar s-a gandit Jorge sa ia o mica pauza si acum e cu Tini, asa am auzit

| DeDeMarya100 a răspuns:

Nu este adevarat deoarece Jorge Blanco are 21 de ani, iar Martina Stoessel are doar 16.

| Alex_Alexandra_1992_Znll a răspuns:

Daca stiti asa de bine spaniola asa cum va laudati... sa stiti ca,, junto a su ahijando Raphita '' inseamna... impreuna cu finul sau deci nu are nici un copil si nici o nevasta asa ca mai lasati omul in pace!

| Alex_Alexandra_1992_Znll a răspuns:

Asa caaa

| TinitaSwetTini a răspuns:

Nu, nu sunt! Jorge e casatorit de 3 ani cu Stephie happy, de 3 ani, el are 21 de ani, si cu Martina nu are nimic, Martina are iubit happy ...Jorge are si un copil :* da cerere sory.reby@yahoo.com si iti dau poza cu familia lui (sotia, copilul)