| Georgeo271272 a întrebat:

imi puteti spune im ce ordine trebue sa vizionez seria Naruto?(va rog sa imi spuneti ordinea sezoanelor si filmele intre ce sezoane trebue vizionate ) multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Incepe cu naruto clasic primele episoade si continua pana termini seria apoi filmele din naruto. Dupa aia Shippuden si apoi si filmele din shippuden dupa ce termini toate astea incepi manga.Bafta!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi pe animekage acolo găsești în ordine seria naruto.

| eudoareuu a răspuns:

Incepe cu Naruto cand erau mici ( 120 de episoade) si apoi Naruto shippuden, aici: http://anime3kage.info/......shippuden/
Si dupa filmele.
Pa, pa!