| Woobitz a întrebat:

nu stiti daca va aparea season 3 din rosario to vampire?(si highschool dxd, highschool of dead,) daca stie cineva va rog sa spuna

5 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Rosario nu are un al treilea sezon.
Highschool dxd are un al doilea sezon, dar nu a aparut si nu se stie inca data la care o sa apara.
Pentru Highschool of The Dead, manga face pauza si nu se stie cand va continua. Pana nu se intampla asta, nu exista material de adaptat in forma anime, asa ca un al doilea sezon, daca e sa fie, nu va fi prea curand.

| Woobitz explică:

Pai care din ele sau la toate?

| London14 a răspuns:

Da, va aparea

| Woobitz explică (pentru London14):

Cand va aparea? la toate cele 3 animeuri si cand?

| London14 a răspuns:

Toate incep in ianuarie