| AdrianaL30 a întrebat:

Stie cineva daca a aparut sau va aparea sezonul 4 din El Barco? Sezonul 3 s-a terminat foarte ciudat.N-am inteles daca Ulises chiar a murit, daca a ramas impreuna cu Ainhoa..sau daca ea a ramas cu Max.Si nu am vazut ce s-a intamplat cu celelalte personaje.Plus ca la final venea iar uraganul.Pe youtube am gasit filmuletul asta, si nu-mi dau seama daca e facut aiurea sau chiar e continuarea pe care n-o vedem in film.Help? Dau funda!
P.S:asta e filmuletul de care am zis: https://www.youtube.com/watch?v=iyYA4uRJVnw

Răspuns Câştigător
| Miluna a răspuns:

Sezonul 3 a fost ultimul iar filmuletul, din cate am inteles din descriere, este fanmade pentru a oferi un final fericit tuturor.