| MBLAQ a întrebat:

stiti cumva cand apare filmul twilight breaking down?

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Filmul "Twilight Saga Breaking Dawn" este impartit in doua parti. Prima parte va avea premiera pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012

| Artemisia a răspuns:

Va aparea la toamna.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Da.

Partea 1 apare pe 18 noiembrie 2011
Partea a 2-a va aparea in 2012, probabil in vara.

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! filmul Breaking Down apare pe 16 noiembrie 2011(prima parte), iar a doua parte apare anul urmator in 2012 luna noiembrie.Si eu sunt fan Twilight. Sper ca ti-am fost de folos!

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Prima parte a filmului Breaking Down va aparea pe 18 noiembrie 2011, iar a doua parte in noiembrie 2012.

| camy417 a răspuns:

Nu a aparut inca.acesta se lanseaza pe 18 noiembrie prima parte (caci e in 2 parti) in America dar nu stiu cand va aparea si la noi.

| Ralluca25 a răspuns:

Heeei. Prima parte apare pe 18 noiembrie și a doua parte anul viitor deci mai avem de așteptat. :-l :*

| adeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Apare pe 24 noiembrie anul acesta