| PrEtTyAnGeL a întrebat:

vreau si eu cateva titluri pentru povesti de groaza,drama,romantice si SF(vampiri,varcolaci,vrajitoare, extraterestrii etc.).Si cam despre ce sa fie? dau funda pentru cele mai interesante:*

6 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Poti te rog sa zici, vrei sa scrii o poveste de aceste genuri, sau vrei sa vizionezi filme, iar noi sa iti recomandam?

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

The exorcist, sigur nu o sa vrei sa mai vezi filme de groaza. (uitate pe la 12 noaptea la film, muahahahaha)
Sau uite aici un link:
http://www.youtube.com/watch?v=D6UeLg-ASks
Tot asa, pe la ora 12-1 noaptea sa te uiti, nu vei fi dezamagita :))
Iar ca comedie iti recomand the mask.
Restul nu imi vin in minte in acest moment.

| PrEtTyAnGeL explică:

Bai "inteligentilor" cititi de 10ori intrebarea ca ati scris niste prosti mai mari ca voi angryangryangryvreau titluri pentru povesti nu filme

| PrEtTyAnGeL explică (pentru PrEtTyAnGeL):

Vreau sa creez eu o poveste si voi sa-mi ziceti cateva titluri nu filme

| AnonimAlex23 a răspuns:

Transformers 1 2 3 4(va uma), Star Trek, etc

| alexa93p a răspuns:

Pff... Sa te uiti la The Vampiore Diaries sau The eye. Daca vrei sa o scrii iti sugerez sa faci o poveste de genul "O iubire interzisa" Despre dragostea a unui vampir si o muritoare cu rapiri si pot felul de chestii intrigante.
Mult succes.
Funda?