Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2947657intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
5 Iul
SATI 268.740AFISARI
116.161VIZITE
103.251V. UNICI

Hey TPU vreau si eu niste seriale coreene frumoase. funda

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Prosecutor Princess este foarte interesant, Dream high, Love rain, daca le-ai vazut pe astea atunci o sa-ti mai dau altele happy
    Vizionare placuta!
  • a răspuns:
    Frumoasa mea vulpita
    Secret Garden
    49 Days funda?
    explică (pentru Speedmafia):
    Le-am vazut pe acestea.
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    De obicei serialele coreene nu sunt frumoase. parerea mea. ei spun 2 vorbe si asta-i filmul! ce dracu? straight face
    explică (pentru Crucified):
    In primul rand nu ma intereseaza parerea ta. daca mie imi place ma uit.si in al doilea rand probleme?
    a răspuns (pentru MBLAQ):
    Bai frate ti-am zis eu ceva sa nu te uiti? Uita-te pana ti-o iesi ochii din orbite! straight face
    explică (pentru Crucified):
    Oricum englezi sau prostit de tot nu mai au nici un serial bun... oricum ma gandeam eu ca ai probleme..nu cu mine cu tine...laughing..papa
    a răspuns (pentru MBLAQ):
    ...ma rog...
    - Ascunde conversatia (4 răspunsuri)
  • a răspuns:
    Boys Before Flowers parca.
  • explică:
    Mai astept si alte raspunsuri
  • a răspuns:
    Seriale coreene frumoase:Sweet spy,My girl,Delightful Girl Choon Hyang,Giuvaierul palatului,Smile you,Rooftop prince, Miss ripley, You are beautiful,Whywhy love,Devil beside you(taiwaneze),Kimi Wa Petto(japonez), Nine Taled Fox,Gumiho Iubita Mea Vulpita, A Love To Kill,Fugitive Plan B, City Hunter,Boys Over Flowers,The Musical,Lie To Me,Hong Gil Dong, Scandalul, K Pop Extreme Survival, Hello Miss, Snow Queen, GOONG, etc