| MBLAQ a întrebat:

Vreau si eu niste seriale coreene frumoase. Funda

11 răspunsuri:
| alina17ilinca a răspuns:

Prosecutor Princess este foarte interesant, Dream high, Love rain, daca le-ai vazut pe astea atunci o sa-ti mai dau altele happy
Vizionare placuta!

| Speedmafia a răspuns:

Frumoasa mea vulpita;
Secret Garden;
49 Days.

| MBLAQ explică (pentru Speedmafia):

Le-am vazut pe acestea.

Alte răspunsuri
| Patyi a răspuns:

Boys Before Flowers parca.

Alte răspunsuri
| Elena_Diana_1993_qpbB a răspuns:

Seriale coreene frumoase:Sweet spy,My girl,Delightful Girl Choon Hyang,Giuvaierul palatului,Smile you,Rooftop prince, Miss ripley, You are beautiful,Whywhy love,Devil beside you(taiwaneze),Kimi Wa Petto(japonez), Nine Taled Fox,Gumiho Iubita Mea Vulpita, A Love To Kill,Fugitive Plan B, City Hunter,Boys Over Flowers,The Musical,Lie To Me,Hong Gil Dong, Scandalul, K Pop Extreme Survival, Hello Miss, Snow Queen, GOONG, etc