Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2918562intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Mai
SATI 268.932AFISARI
127.579VIZITE
108.474V. UNICI

Hey TPU vreau si eu niste seriale coreene frumoase. funda

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Prosecutor Princess este foarte interesant, Dream high, Love rain, daca le-ai vazut pe astea atunci o sa-ti mai dau altele happy
    Vizionare placuta!
  • a răspuns:
    Frumoasa mea vulpita
    Secret Garden
    49 Days funda?
    explică (pentru Speedmafia):
    Le-am vazut pe acestea.
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    De obicei serialele coreene nu sunt frumoase. parerea mea. ei spun 2 vorbe si asta-i filmul! ce dracu? straight face
    explică (pentru Crucified):
    In primul rand nu ma intereseaza parerea ta. daca mie imi place ma uit.si in al doilea rand probleme?
    a răspuns (pentru MBLAQ):
    Bai frate ti-am zis eu ceva sa nu te uiti? Uita-te pana ti-o iesi ochii din orbite! straight face
    explică (pentru Crucified):
    Oricum englezi sau prostit de tot nu mai au nici un serial bun... oricum ma gandeam eu ca ai probleme..nu cu mine cu tine...laughing..papa
    a răspuns (pentru MBLAQ):
    ...ma rog...
    - Ascunde conversatia (4 răspunsuri)
  • a răspuns:
    Boys Before Flowers parca.
  • explică:
    Mai astept si alte raspunsuri
  • a răspuns:
    Seriale coreene frumoase:Sweet spy,My girl,Delightful Girl Choon Hyang,Giuvaierul palatului,Smile you,Rooftop prince, Miss ripley, You are beautiful,Whywhy love,Devil beside you(taiwaneze),Kimi Wa Petto(japonez), Nine Taled Fox,Gumiho Iubita Mea Vulpita, A Love To Kill,Fugitive Plan B, City Hunter,Boys Over Flowers,The Musical,Lie To Me,Hong Gil Dong, Scandalul, K Pop Extreme Survival, Hello Miss, Snow Queen, GOONG, etc