| Phercine a întrebat:

Hey tuturor.
Caut un film bun, adica gen comedie in care sa nu mai poti de ras, de preferabil cu adolescenti. Daca are si ceva dragoset este bine, dar ma axez pe comedie si adolescenta.
Nu vreau sa-mi dati o lista intreaga. 2-3 filme bune imi este de ajuns. Vreau si o descriere, daca se poate la ele. happy
Dau fundita.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

We're the Millers.

| Skylimit a răspuns (pentru Pricked):

Yup.

| Pricked a răspuns (pentru Skylimit):

Yup, yup?

| Seepty a răspuns:

Road Trip
Euro Trip
Boat Trip

FUNDA?

| Cupcake a răspuns:

Seria American Pie indeplineste cerintele tale, comedie, romantic, adolescenti. Pup

| Dyanita a răspuns:

American Virgin

sau
Johnny English

sau
O noapte la muzeu 1 si partea 2

| Psh a răspuns:

House Party, Easy A, How High(care este mai mult cu droguri, insa mi s-a parut foarte amuzant si merita vazut)