| lc13cm3 a întrebat:

Hey! Vreau si eu un film foarte horror puppy dog eyes... laughing...

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Santa sangre (1989), The Birds (1963), Diabolique (1996)...

| valentingb a răspuns:

The Counjuring. Cel mai horror film al anului 2014.
Sinister e din 2012, cel, mai groaznic văzut de mine.

| OnuOnulică a răspuns:

Am vazut recent Insidious 2010 si mi s-a parut destul de horror happy uita-te si tu ca sigur o sa iti placawinking

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),The Cabin In The Woods (2012),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),Texas Chainsaw 3D (2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),The Mist (2007),Martyrs (2008),The Woman In Black (2012),Sinister (2012),You're Next (2011),Deliver Us From Evil (2014),Annabelle (2014),Leprechaun: Origins (2014),Animal (2014),Open Grave (2013),Modus Anomaly (2012),Grave Halloween (2013)

| Sn4k3 a răspuns:

Uite niste filme de groaza foarte tari :
Haunted house of Whaley
Wrong turn - sunt mai multe parti... 5 mai exact, dar cel mai tare e 2.
Haunt - asta e printre cele mai tari filme cu fantome alaturi de Haunted house of Whaley.
Paranormal activity - Cred ca pe asta il stii. Sunt mai multe parti. Asta e cam singurul care m-a speriat bine laughing
Masacrul din texas - E gen wrong turn
The hills have eyes - Asta seamana perfect cu wrong turn si sunt vreo 2-3 parti.
Wolf Creek
Hansel and Gretel - The which hunters. Nu e prea de groaza dar e frumos filmul.
Si cateva filme care nu sunt de groaza dar merita vazute :
Undisputed 2, 3
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6 - 7 trebuie sa apara.
American Pie - 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8,9
Vizionare placuta!

| untu a răspuns:

Lasa nu mai urmari filmele astea de groaza ca nu poti dormi noaptea! Genereaza frica din tine!

| lc13cm3 explică (pentru untu):

Nimic,nu e prea infricosator pentru mine, orcium nu am mai vazut de mult uun film horror+ca e si Halloween-ul :3

| untu a răspuns (pentru lc13cm3):

Lasa Halloweenul ca nu e de noi! E sarbatoarea satanica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The conjuring
seria wrong turn
Nightmare on elm street (2010)
friday 13th (2009)
trick r' treat
Annabelle (2014) smug

| Luca_Robert_1999 a răspuns:

Incearca insidious sau evil dead
Funda? happy

| georgi399 a răspuns:

Incearca Evil Dead.