| Ionut1254 a întrebat:

Hi. De ceva vreme nici un serial nu ma mai impresioneaza si astfel o sa intreb aici daca aveti idee de unul asemanator cu lost sau nowhere boys, cu adolescenti si sa aiba fantezie si ceva mister cu fictiune in el si sa nu fie mai vechi de 2010... Fara tvd, pll, teen wold sau mai stiu eu ce prostii. Multumesc anticipat, dau si fundoi!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Under The Dome, Wayward Pines (f.bun), The 100, Terra Nova, The Flash, Persons Unknown (miniserie), Harper's Island (miniserie), ar mai fi și Between (2015-/un serial canadian, dar ceva mai slab) apoi The Tomorrow People, Believe și Star-Crosed, dar anulate după primul sez.

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

Legend of the Seeker (2008) sau The Secret Circle (2011)