| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Hi minna! ^.^ Ma intrebam daca....se mai uita cineva la anime-ul Shuffle? Fiindca am impresia ca anime-ul asta nu prea mai e popular. sad Deci...astept raspunsurile voastre!

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Nu am auzit de anime-ul acesta :d...ce fel este?

| RorySan a răspuns:

Da eu l-am vazut.
Mi-a placut.
Tie? cum ti s-a parut?

| Kizei a răspuns:

De popularitatea animeului nu stiu ar VNul dupa care s-a facut animeul a fost foarte bun dupa parerea mea.

| speşăl a răspuns:

Ba da este popular in cercul meu de apropiati. Saptamana trecuta m-am uitat cu mamaia la episodul acela in care fata mergea pe stii tu care drum sa faca treaba aceea cu amicul pe care il uraste cel mai mult.